Hakkımda

Hakkımda

Mehmet Emin Gündüz lise eğitimini Sakarya Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne başlamış ve oradan mezun olmuştur. Üniversite yıllarında akademik makaleler yazan Gündüz’ün eserleri çeşitli hukuk dergilerinde yayımlanmıştır.

Üniversite mezuniyetinin ardından Sakarya’da Gürses&Gürses Hukuk Bürosu’nda zorunlu avukatlık stajını tamamlayan Avukat Mehmet Emin Gündüz akabinde Serdivan’da Gündüz Hukuk&Danışmanlık Bürosu’nu kurmuştur.

Ceza Muhakemesi alanında seminerlere katılan Gündüz halen Sakarya Barosu’na kayıtlı olarak Sakarya’da avukatlık hizmeti vermektedir.

Avukat Mehmet Emin Gündüz; ceza hukuku, borçlar hukuku, aile hukuku alanlarında dava hizmeti vermiş, farklı sektörlerde yer alan şirketlere ticaret hukuku alanında danışmanlık yapmış, kamulaştırma ve kamulaştırmasız el atmada birçok adli ve idari dava sürecini yürütmüştür.

Gündüz söz konusu alanlarda çalışmalarına devam etmekte olup hala farklı sektörde yer alan şirketlere sözleşme ve hukuk danışmanlığı vermeye devam etmektedir.

sakarya avukat

Misyonumuz

Gündüz Hukuk&Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize en doğru hizmeti yüksek kalitede sunarak sadece yaşadıkları sorunları değil ilerleyen zamanlarda karşılarına çıkabilecek olası problemleri de engellemeyi amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Avukatlık ve danışmanlık yaptığımız hukuk alanlarında uzmanlaşarak başta Sakarya olmak üzere tüm Türkiye’de müvekkillerimize en uygun çözümleri en hızlı şekilde sunmak en temel gayemizdir.

Değerlerimiz